Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 10:52
 
HAFTANIN KARŞILAŞMA PROGRAMI
Spor Haberi


27.01.2018 CUMARTESİ

U 15 TAKIMLAR KÜT.ÇAMLICASPOR KÜMAŞ SPOR 27.1.2018 11:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR ZIĞRASPOR 27.1.2018 13:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
2.AMATÖR KÜME ZAFERTEPE ÇALKÖY 30 AĞUSTOSSPOR 27.1.2018 15:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
2.AMATÖR KÜME KÜT.PINAR SPOR SEYİTÖMER BLD.SPOR 27.1.2018 11:30 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME SEVDİĞİN ALİBEYKÖY ASLANAPA SPOR 27.1.2018 13:30 30 AĞUSTOS STADI
2.AMATÖR KÜME SİNERKÖY GENÇLİK KÜT.PERLİSPOR 27.1.2018 15:30 30 AĞUSTOS STADI
   
U 15 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. A.BÜYÜK SAKASPOR 27.1.2018 11:00 YEŞİLAY SAHASI
U 15 TAKIMLAR AND.BAHÇELİEVLER KÜTAHYA SPOR 27.1.2018 12:30 YEŞİLAY SAHASI
U 15 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR TERMİK SPOR 27.1.2018 14:00 YEŞİLAY SAHASI
2.AMATÖR KÜME AND.BAHÇELİ EVLER ALTINTAŞ BLD.SPOR 27.1.2018 15:30 YEŞİLAY SAHASI
   
2.AMATÖR KÜME TAV.GENÇLER GÜCÜ TEPECİK SPOR 27.1.2018 13:00 KARAKOVA  YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME GÜZELYURTSPOR SARUHANLAR SPOR 27.1.2018 15:30 KARAKOVA  YENİ SENTETİK
   
U 15 TAKIMLAR TKİ TAV.LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 27.1.2018 13:00 KARAKOVA  SENTETİK
2.AMATÖR KÜME GÖBEL GENÇLİKSPOR BAŞKÖY SPOR 27.1.2018 15:00 KARAKOVA  SENTETİK
   
U 17 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL GEDİZ GENÇLİKSPOR 27.1.2018 13:00 GEDİZ SAHASI
U 17 TAKIMLAR DAYINLAR SPOR HİSARCIK BLD.SPOR 27.1.2018 15:00 GEDİZ SAHASI
   
U 17 TAKIMLAR BEYCE SPOR DEMİRCİKÖYSPOR 27.1.2018 09:30 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME NAŞA SPOR KUŞU SPOR 27.1.2018 11:30 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME KINIK SPOR SİMAV BLD.SPOR 27.1.2018 13:30 SİMAV SAHASI
S.A. LİGİ 1867 SİMAV SPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 27.1.2018 15:30 SİMAV SAHASI

28.01.2018 PAZAR

B.A. LİGİ KÜTAHYASPOR D.P.Ü SPOR 28.1.2018 14:00 DUMUPINAR STADYUMU
   
U 17 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAY SPOR TERMİK SPOR 28.1.2018 11:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
S.A. LİGİ KÜT.ÇAMLICASPOR TAV.GENÇLİKSPOR 28.1.2018 13:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMAT. PLAY-OF DEMİRBİLEK SPOR E.GEDİZ BLD.GAZİSPOR 28.1.2018 15:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
U 17 TAKIMLAR KÜT.GENÇ SHÇEK E.Ç.DEVLET HASTANE 28.1.2018 11:30 30 AĞUSTOS STADI
1.AMAT. PLAY-OF KÜT.GENÇ SHÇEK GÜRAĞAÇ SPOR 28.1.2018 13:30 30 AĞUSTOS STADI
S.A. LİGİ TERMİK SPOR SAVCILAR SPOR 28.1.2018 15:30 30 AĞUSTOS STADI
   
U 17 TAKIMLAR KÜT.PINAR SPOR AND.BAHÇELİEVLER 28.1.2018 11:00 YEŞİLAY SAHASI
U 17 TAKIMLAR KÜT.SERAMİKSPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 28.1.2018 13:15 YEŞİLAY SAHASI
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR 1977 VEFASPOR 28.1.2018 15:30 YEŞİLAY SAHASI
   
1.AMAT. PLAY-OF ÇAVDARHİSARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 28.1.2018 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
   
B.A. LİGİ TAV.MOYMULSPOR KURTULUŞSPOR 28.1.2018 14:00 ADA STADYUMU
   
U 17 TAKIMLAR BAĞLIKSPOR AKINCILARSPOR 28.1.2018 10:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 17 TAKIMLAR TAV.MOYMULSPOR BEYKÖY SPOR 28.1.2018 13:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
S.A. LİGİ AKINCILAR SPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 28.1.2018 15:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
   
U 17 TAKIMLAR TAV.GENLİKSPOR DERBENT SPOR 28.1.2018 10:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME DAĞÇEŞMESPOR HANIM ÇEŞMESPOR 28.1.2018 13:00 KARAKOVA SENTETİK
2.AMATÖR KÜME TAV.3 EYLÜLSPOR ÇOBANKÖY SPOR 28.1.2018 15:00 KARAKOVA SENTETİK
   
U 17 TAKIMLAR ÇUKURKÖY SPOR TKİ TAV.LİNYİTSPOR 28.1.2018 14:00 KARAKOVA ÇİM  SAHASI
   
2.AMATÖR KÜME ALTINKENT BLD.SPOR ERDOĞMUŞSPOR 28.1.2018 14:00 GEDİZ SAHASI
   
U 17 TAKIMLAR 1867 SİMAV SPOR KUŞU SPOR 28.1.2018 09:30 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME KARACAHİSAR SPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 28.1.2018 11:30 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME SİMAV KESTELSPOR GÖLKÖY SPOR 28.1.2018 13:30 SİMAV SAHASI
S.A. LİGİ DEMİRCİKÖY SPOR HACIKEBİRSPOR 28.1.2018 15:30 SİMAV SAHASI

29.01.2018 PAZARTESİ

U 16 PLAY - OF KÜTAHYA SPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 29.1.2018 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
U 16 PLAY - OF TERMİK SPOR TKİ TAV.LİNYİTSPOR 29.1.2018 15:30 30 AĞUSTOS STADI
   
U 16 PLAY - OF D.P.Ü SPOR AKINCILAR SPOR 29.1.2018 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK

30.01.2018 SALI

U 17 TAKIMLAR TERMİKSPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 30.1.2018 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 30.1.2018 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
U 17 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HZM KÜT.YEŞİLAYSPOR 30.1.2018 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR AND.BAHÇELİEVLER KÜT. SERAMİKSPOR 30.1.2018 15:00 30 AĞUSTOS STADI
   
U 17 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜT.PINARSPOR 30.1.2018 15:00 YEŞİLAY SAHASI
   
U 17 TAKIMLAR DERBENTSPOR TKİ TAV.LİNYİTSPOR 30.1.2018 13:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 17 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 30.1.2018 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
   
U 17 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV.MOYMULSPOR 30.1.2018 13:00 KARAKOVA SENTETİK
U 17 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR BAĞLIKSPOR 30.1.2018 15:00 KARAKOVA SENTETİK
   
U 17 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL ERDOĞMUŞSPOR 30.1.2018 13:00 GEDİZ SAHASI
U 17 TAKIMLAR DAYINLAR SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 30.1.2018 15:00 GEDİZ SAHASI
   
U 17 TAKIMLAR KUŞUSPOR S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 30.1.2018 13:00 SİMAV SAHASI
U 17 TAKIMLAR DEMİRCİKÖYSPOR 1867 SİMAV SPOR 30.1.2018 15:00 SİMAV SAHASI

31.01.2018 ÇARŞAMBA

U 15 TAKIMLAR KÜT.SERAMİKSPOR TERMİKSPOR 31.1.2018 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 15 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR AND.BAHÇELİEVLER 31.1.2018 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
U 15 TAKIMLAR A.BÜYÜK SAKASPOR KÜT.ÇAMLICASPOR 31.1.2018 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. D.P.Ü SPOR 31.1.2018 15:00 30 AĞUSTOS STADI
   
U 15 TAKIMLAR TKİ TAV.LİNYİTSPOR TAV.3 EYLÜLSPOR 31.1.2018 12:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK

01.02.2018 PERŞEMBE

U 17 TAKIMLAR KÜT.GENÇ SHÇEK TERMİKSPOR 1.2.2018 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT.SERAMİKSPOR 1977 VEFASPOR 1.2.2018 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
U 17 TAKIMLAR KÜT.PINARSPOR KÜTAHYASPOR 1.2.2018 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 1.2.2018 15:00 30 AĞUSTOS STADI
   
U 17 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR AND.BAHÇELİEVLER 1.2.2018 15:00 YEŞİLAY SAHASI
   
U 17 TAKIMLAR TAV.MOYMULSPOR BAĞLIKSPOR 1.2.2018 13:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 17 TAKIMLAR TAV.GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 1.2.2018 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
   
U 17 TAKIMLAR TKİ TAV.LİNYİTSPOR BEYKÖYSPOR 1.2.2018 13:00 KARAKOVA SENTETİK
U 17 TAKIMLAR DERBENTSPOR ÇUKURKÖYSPOR 1.2.2018 15:00 KARAKOVA SENTETİK
   
U 17 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL DAYINLARSPOR 1.2.2018 13:00 GEDİZ SAHASI
U 17 TAKIMLAR ERDOĞMUŞSPOR HİSARCIK BLD.SPOR 1.2.2018 15:00 GEDİZ SAHASI
   
U 17 TAKIMLAR BEYCE SPOR 1867 SİMAV SPOR 1.2.2018 13:00 SİMAV SAHASI
U 17 TAKIMLAR DEMİRCİKÖYSPOR S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 1.2.2018 15:00 SİMAV SAHASI

02.02.2018 CUMA

U 15 TAKIMLAR AND.BAHÇELİEVLER KÜMAŞ SPOR 2.2.2018 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 15 TAKIMLAR KÜT.ÇAMLICASPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 2.2.2018 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
U 15 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR KÜT.SERAMİKSPOR 2.2.2018 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜTAHYASPOR 2.2.2018 15:00 30 AĞUSTOS STADI
   
U 15 TAKIMLAR TEPECİKSPOR TAV.3 EYLÜLSPOR 2.2.2018 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: HAFTANIN, KARŞILAŞMA, PROGRAMI, ,
Haber Videosu
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Medipol Başakşehir
46
41
4
4
14
22
2
Galatasaray
44
47
6
2
14
22
3
Fenerbahçe
44
44
2
8
12
22
4
Beşiktaş
41
41
3
8
11
22
5
Kayserispor
35
30
5
8
9
22
6
Sivasspor
34
30
8
4
10
22
7
Trabzonspor
33
36
5
9
8
22
8
Göztepe
33
35
6
6
9
21
9
Kasımpaşa
29
34
9
5
8
22
10
Yeni Malatyaspor
28
24
8
7
7
22
11
Bursaspor
27
31
9
6
7
22
12
Akhisarspor
27
28
9
6
7
22
13
Antalyaspor
24
26
10
6
6
22
14
Gençlerbirliği
22
26
9
7
5
21
15
Alanyaspor
21
34
13
3
6
22
16
Atiker Konyaspor
21
23
11
6
5
22
17
Osmanlıspor FK
19
31
13
4
5
22
18
Kardemir Karabükspor
12
15
16
3
3
22
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.